Blog | Internet | QA

Metoda ADEPT - sposób na naukę trudnych tematów ♕

· maciej · Komentarze: 0

Witam serdecznie po przerwie, w pierwszym wpisie po przebyciu C-19 (lekko, ale niestety nie bezobjawowo). Myślałem, że nigdy mnie to nie spotka, jednak nie minął nawet rok od pierwszych zarażeń w Wuhan, a ten podstępny wirus znalazł sposób, żeby dotrzeć do mojego domu. Jednym z objawów koronawirusa jest zmęczenie — w moim przypadku również tak było i skutkowało tym, że nie miałem motywacji do napisania kolejnego posta (choć możliwe, że sobie ten objaw wmówiłem). Jednak motywacja już wróciła i tym samym zapraszam do przeczytania kolejnego, tym razem krótkiego posta.

Ostatnio, podczas standardowego przeglądania internetu w trakcie obowiązkowej kwarantanny domowej, natrafiłem…


Czytaj więcej